Четвер, 28.03.2024, 15:11
Галерея Життя
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кругляк... » Кругляк... » Розмова про мухав і Карофф
Розмова про мухав і Карофф
goflДата: П`ятниця, 14.03.2008, 07:28 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Відсутній
Розмова про мухав і Карофф
Пагаварім про мухав. Ви знаєте, хто такі мухави? Мухави, це....такі штучки, їх ше всі ненавидять...ну, інколи, бувало сидиш влітку, мрієш про бокал пива, разслабився по-повній...всьо чотко... і ту раптом на тебе сідає шось. І ти відчуваєш його вагу на своїй нозі, потім на животі, шиї...ти хочеш стряхнути, але не можеш, бо воно ж важке. І ти ото тільки сидів наслаждався жизню, а в наступну секунду кричиш: "Уйді от міня, протівний МУХАВ!!!" ну як, поняли, хто такі мухави? ну вони ще чорні такі. В них на спині крилда-таки пристрій, шоп їм махмти в повітрі. Нашо їм та крилда, і який прикол їм ото махати нею в повітрі-не знаю, навіть в Гуглі не знайшов... Взагалі, і неті про мухав ноль інформації, таке враження, шо лише мене ця проблема турбує! Я з мухавами зіткнувся вперше ще тоді, коли у віці 12 років пішов пасти Короффа. Хто знає хто такий Корофф? Оце стоїть мій Корофф, їсть травку, а на нього мухави як налетять! від жужжання крилд вуха закладає. Добре, зі мной був мій вірний Саббак, я Саббаку кричу "Саббак! прагані іх!" Саббак наскочив на Короффа, і всі мухави порозлітались. Я Саббаку "маладєц, хороший Саббак, вірний Саббак". І мій Карофф мені ввечері тоді приходить додому, і млєчко - кап-кап-кап! Млєчко - це біла субстанція, яка капала із сісєг мого Кароффа. Короче, я ненавіджу мухав...

Взято з: Мухави


Vai para o inferno!
 
god_save_usДата: П`ятниця, 14.03.2008, 23:42 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Галерея Життя
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Відсутній
biggrin biggrin

Умка вас всіх зьїсть...
 
goflДата: Понеділок, 17.03.2008, 07:24 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Відсутній
Нашо їм та крилда, і який прикол їм ото махати нею в повітрі-не знаю, навіть в Гуглі не знайшов...
Ну я німагу з цього ))))


Vai para o inferno!
 
god_save_usДата: Понеділок, 17.03.2008, 23:25 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Галерея Життя
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Відсутній
Я тож, це яркий прікол)))

Умка вас всіх зьїсть...
 
Форум » Кругляк... » Кругляк... » Розмова про мухав і Карофф
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 
Copyright Галерея Життя © 2024
Використовуються технології uCoz